Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Konkurs Osobowość Roku 2016

 

Konkurs ogłosiły ogólnopolskie organizacje branżowe: Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE), Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC), Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego (PZPO) i Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).


Celem konkursu jest szeroka promocja osób, które wniosły istotny wkład w rozwój  i propagowanie nowych rozwiązań tak technicznych jak i organizacyjnych oraz systemowych w zakresie elektrotechniki, elektroenergetyki, teletechniki i oświetlenia w Polsce.

 

Tytuł przyznawany jest w trzech kategoriach: nauka, gospodarka, otoczenie biznesu.


W tym roku tytuł przyznany zostanie po raz pierwszy.

Kapituła Konkursu, na swym posiedzeniu 23 lutego 2017 roku, rozstrzygnęła wyniki konkursu na OSOBOWOŚĆ ROKU 2017.  Poniżej oświadczenie i niminowani do Nagrody Osobowość Roku.